POZYCJONOWANIE STRON WWW

 

 

Czym jest pozycjonowanie?

 

Pozycjonowanie strony internetowej to zespół wielu różnych działań, których celem jest wypromowanie strony www w wyszukiwarce internetowej w sposób taki, aby strona ta znalazła się i w długim czasie utrzymywała na jak najwyższej pozycji wyników wyszukiwania.

 

 

 

Co daje pozycjonowanie?

 

Pozycjonowanie strony internetowej, to obecnie najlepsza i najbardziej efektywna forma promocji Państwa strony lub serwisu www w internecie.

Skuteczne działania pozycjonerskie pozwalają zaistnieć Państwa Firmie w internecie, ponieważ po osiągnięciu przez Waszą stronę www czołowych pozycji w wynikach wyszukiwania, Wasi potencjalni klienci będą mogli łatwo i szybko poznać Waszą Firmę i jej ofertę.

Ponadto obecność Państwa strony na najwyższych pozycjach wyników wyszukiwania wpłynie z pewnością na podniesienie sprzedaży Waszej oferty oraz umożliwi skuteczne konkurowanie z największymi konkurencyjnymi firmami.

 

 

 

W jakich wyszukiwarkach warto się pozycjonować?

 

W Polsce bezsprzecznie największy udział w rynku posiada wyszukiwarka firmy GoogleTM, dostępna pod adresem www.google.pl.

Według różnych statystyk używa jej każdego dnia ok. 96% polskich internautów, a co za tym idzie największy zwrot inwestycji w pozycjonowanie przynosi pozycjonowanie właśnie w Google.plTM.

Dlatego właśnie nasze działania pozycjonerskie prowadzimy głównie w ramach wyszukiwarki Google.plTM.

 

 


Jakie są rzeczywiste koszty pozycjonowania?

 

Decydując się na współpracę z citeo.pl będą Państwo ponosić opłaty tylko za te dni, w jakich Państwa strona widoczna będzie w pierwszej dziesiątce naturalnych wyników wyszukiwania. Wysokość opłaty ustalana jest zawsze indywidualnie ze względu na charakterystykę wybranych słów kluczowych, a opłata za 1 dzień obecności Państwa strony w TOP10 może zaczynać się już od 0,50 zł !

 

 

 

Jeśli życzą sobie Państwo, abyśmy zupełnie bezpłatnie i niezobowiązująco wycenili usługę pozycjonowania Państwa strony internetowej, prosimy o przejście do formularza wycena pozycjonowania.