SOCIAL MEDIA MARKETING

 

 

W czasach, w których media (portale) społecznościowe zyskują ogromną popularność, chyba nikt nie można pozwolić sobie na to, by jego firma nie była obecna wśród setek tysięcy obecnych i potencjalnych klientów odwiedzających każdego dnia jedną z platform społecznościowych.

 

Największym i najbardziej popularnym serwisem społecznościowym jest obecnie bez wątpienia Facebook. Wiele firm ma już tam swoje profile (tzw. fanpage), co daje im możliwość doskonałej bezpośredniej komunikacji z aktualnymi i przyszłymi klientami i kontrahentami. Facebook umożliwia również prowadzenie kampanii reklamowo-promocyjnych, które mogą trafiać zarówno do bardzo szerokiej jak i bardzo zindywidualizowanej grupy odbiorców.

 

W zespole citeo.pl posiadamy specjalistów od tzw. social media marketingu, którzy z przyjemnością zaopiekują się Państwa profilem w serwisie społecznościowm, jak również przygotują i profesjonalnie przprowadzą kampanię reklamową Państwa Firmy!

 

Jeżeli życzą sobie Państwo, abyśmy zupełnie bezpłatnie i niezobowiązująco wycenili usługę, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza wycena social media marketing.