TWORZENIE STRON WWW

 

1. STRONY INTERNETOWE NA ZAMÓWIENIE

 

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem stron i serwisów www - od najprostszych stron wizytówkowych, poprzez sklepy internetowe, aż po rozbudowane portale.

 

 

Proces budowy strony internetowej, (lub sklepu, bądź serwisu internetowego) przebiega zazwyczaj w sposób następujący:

 

1. Pierwszym i najważniejszym etapem współpracy w zakresie budowy strony www (lub sklepu internetowego bądź portalu) jest dokładne poznanie oczekiwań i wymagań klienta. Po uzyskaniu wytycznych od klienta nasz zespół przystępuje do pracy.

 

2. Najpierw serwis internetowy jest projektowany od strony technicznej - zazwyczaj tworzona jest dokumentacja w postaci specyfikacji funkcjonalnej, która w sposób szczegółowy określa funkcje serwisu internetowego.

 

3. Następnie graficy opracowują indywidualny projekt graficzny serwisu internetowego starając się zawsze by projekt był estetyczny i zgodny z najnowszymi trendami designu.

 

4. Po ukończeniu projektu graficznego strony www do pracy przystępują osoby odpowiedzialne za prace programistyczne. Ich zadaniem sprawne zbudowanie strony www w oparciu o wytyczne klienta oraz o dokumentację projektową.

 

5. Po zakończeniu prac serwis internetowy jest przez nas dokładnie testowany i jeśli wymaga korekt, są one wprowadzane na bieżąco, aby klient otrzymał produkt w pełni wartościowy i funkcjonujący bez żadnych zastrzeżeń przez długie lata!

 

 

Podczas całego procesu budowania strony jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, który na bieżąco otrzymuje informacje o postępie prac i ma możliwość zgłaszania sugestii oraz wprowadzania zmian w trakcie procesu tworzenia serwisu www.

 

Zawsze robimy wszystko, aby nasz klient otrzymał produkt, z którego będzie zadowolony w 100% !

 

Jeżeli życzą sobie Państwo, abyśmy zupełnie bezpłatnie i niezobowiązująco przygotowali wycenę stworzenia strony internetowej, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza: tworzenie stron www wycena.

 

 

2. DZIERŻAWA FUNKCJONUJĄCYCH STRON INTERNETOWYCH

 

Usługę tę kierujemy do Firm, które nie potrzebują posiadać strony internetowej na własność.

Rozwiązanie to pozwala na znaczne obniżenie Państwa kosztów, ponieważ to po naszej stronie leży zapewnienie właściwej domeny i hostingu, przygotowanie grafiki, uruchomienie i utrzymanie strony internetowej, a Państwo ponosicie jedynie stałą, niską opłatę abonamentową.

 

Jeżeli chcieliby Państwo poznać koszt dzierżawy strony internetowej, prosimy o kontakt z nami.